• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • EMRAH HOCA 0542 893 85 63
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.
                                   Emrah Hoca
                    Tel & Whatsapp: 0542 893 85 63
               OFISLERIMIZ BURSA VE AKSARAY DA 
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim

Hakkımızda

   EMRAH HOCA

        Emrah Hoca ilim konusunda oldukca başarılı ve eğitimlerini kuran ve sünnet üzerıne almıştır. vefk-Havas ilmi-- İlm-i ledün-halen ledün ilmi konusunda eğitmleri devam etmektedir simya ilmi ögrencısıdır  aynı zamanda  egitimleri devam etmektedir.

      Ebced hesablama öğrendi kuran meal ve tevsiri konusunda da eğitimini aldı ilim çok güzel ve derin bir kaynak gibidir ögrendikce güzellikler ortaya çıkıyor. Emrah Hoca bu zamana kadar bir çok yıkılmak üzere olan yuvayı kurtardı büyü musallat gibi hastalıklarda güzel sonuçlar aldı.  
     
        Hastalarımız rabbimizin kıtabı olan Kur’an dan ayetlerı okuyarak rabbimin izniyle kurtardı. Bu tür hastalıklar kanser kas erime sinir sistemi çökme sarılık tabiki bu hastalıklar tıbtan sonrakı calışmalarımızdır ve sayamadığımız bir çok hastalığı rabbimin Ya Şafi ismi yüzü suyu hurmetine şifa versin ve özellikle yüce yaradanın 99 tane sırlı ismi olan ESMAÜ'L HÜSNA da bır cok hastalık sitres musallat ve ve daha sayamadığımız bir çok konuda hep güzel sonuçlar vermiştir.  
          Hastalıklardada sonuç alınmıştır ve bazı ilim konusunda rabbimin kapılarını actığı bazı sırlı dualar ve isimler ESMAÜ'L HÜSNA Erbain-İdrisiye ve PEYGAMBER EFENDİMİZİN (SAV)
201 MÜBAREK İSM-İ ŞERİFLERİ çok faydalıdır.


Peygamber Efendimiz (SAV) ve ashabına salatu selam olsun.