• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • EMRAH HOCA 0542 893 85 63
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.
                                   Emrah Hoca
                    Tel & Whatsapp: 0542 893 85 63
               OFISLERIMIZ BURSA VE AKSARAY DA 
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim

büyü ve belirtileri

BÜYÜ BELİRTİLERİ

Ruh halinizde bir değişiklik hissetmeniz, Vesvese halleri… Mesela; bazıları evden dışarı çıkıp içeri girse elbisesinin hatta tüm bedenlerinin kirlendiği hissine kapılarak elbiselerini değiştirirler ve banyo yaparlar… Bazılarının derdi problemi de su ile; devamlı banyo yapmak isterler saatlerce banyoda kalırlar, saatlerce ellerini yıkarlar. Kendinizi tanıyamaz durumda olmanız, Gece artarak devam eden sıçrayarak uyanmalar, Uyku esnasında korkma, bağırarak uyanma, Korkunç rüyalar görmeye başlamanız, Rüyalarınızda sık sık kedi, köpek gibi hayvanları görmeniz, Uykuda yükseklerden atılma-düşme-uçma (sık sık olanlar) Uyku esnasında dişleri gıcırdatmak.. Uyku esnasında terlemek (oda sıcaklığı yada giydiği şeylerle alakalı olmayan hallerde) Boğuluyormuş gibi olmak (boğazını sıkıyorlarmış hissi) Kalp ya da midenizde ilgili rahatsızlığınız olmadığı halde göğüs kafesinizde ağrı hissetmeniz Aşırı yorgunluk, Ensenizde ağrılar, Kasıklarda ağrı yada şişkinlik.. Saçlarınızda elektriklenmeler olması, Gözlerdeki ağrılar, Gölgenizin sizi izlediği izlenimine kapılmak, Hastada hep bir tedirginlik, uyuşukluk, tembellik Takip ediliyormuş hissi Yalnızlıktan korkma ve tedirgin olma.. (bazıları da tam tersine yalnızlığı sever ve odalarına kapanırlar, kalabalıklardan hoşlanmazlar)• Sabahları uyanınca ellerde kollarda (genelde sol kolda) uyuşma Akşam yatağına yattığında uyuyamama sağa sola dönüp durma, sabaha karşı uykuya dalma, sabahları da uyanıp kalkamama hali.. Ayak tabanlarınızın yanma halleri başlıca belirtilerdir.

DUANIN YAPILIŞ ŞEKLİ

Bir günde tamamı okunabilirse de her günün nasibinin olması için, her güne (7 güne) bölünerek okunması daha faziletlidir. Sabah namazından sonra veya öğlen namazına 1 saat kalacak vakte kadarki zaman dilimi içerisinde okunabilir. Her günlük 15 defa okumanın sonunda 1 defa da AMENERRESÛLÜ duası (Bakara suresinin son iki ayeti) okunur. Böylece bu dua toplamda 7 defa okunmuş olur. Hepsi bir günde okunmak istenirse 105 defa okumanın bitiminde 7 defa da AMENERRESÛLÜ duası okunup tamamlanabilir. Duanın gücünü artırmak için başlangıcında 2 rekat müracaat niyetli namaz, bitiminde 2 rekat şükür niyetli namaz kılınabilir. Duanın Rabbimden isteklerimizde vesile olduğunu, hakkımızda hayırlı olanı istemek gerektiğini ve bunu verecek olanın da sadece Rabbimiz olduğunu unutmayalım.

DUA NIN OKUNUŞU

Estağfirullah (3 defa) (Duaya başlamadan önce tevbe edip temizlenmek içindir) Allâhumme salli âlâ seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli seyyidinâ Muhammed Bismillâhirrahmânirrahîm Elhamdulillâhi Rabbil âlemîn. Errahmânirrahîm. Mâliki yevmiddîn. İyyâke nağbudu ve iyyâke nesteîn. Elif-Lâm-Mim BÜYÜ BOZMA DUASI AYET-EL-KÜRSİ, İHLAS, MUAVVİZETEYN VE FATİHA SURELERİNİ SIK SIK OKUMAK İNSANI CİNDEN KORUR. CİNDEN KURTULMAK İÇİN EN ETKİLİ DUALARDAN BİRİ “LÂ HAVLE VE LÂ KUVVETE İLLA BİLLAHİL ALİYYİL AZİYM” DİR. CİN MEKTUBU DA BÜYÜNÜN BOZULMASI VE CİNLERDEN KURTULMANIN EN ETKİLİ YOLLARINDAN BİRİDİR. Cin ve şeytan şerrinden kurtulmak için ve sara hastalığına, büyüye karşı koruyucu Ayet denilen “ayat-ı hırz”ı yedi gün okumalı ve bu ayetleri üzerinde taşımalıdır. Medine halkı Resûlullahı öldürmek amacıyla efendimizin Medine’ye hicretinden önce harekete geçti. Yahudiler bazı planlar yaptılar. Lebid bin Asım’dan yardım istediler. Lebid, falan mahallede Hayre adında sihir yapmakta çok ileri yaşlı bir kadın var, onu bulun dedi. Bulup o kadına çok para verdiler. Yaşlı kadın bir güvercin yavrusuna iğneler batırıp, 11 düğüm yaparak güvercin yavrusunun üzerine sardı. Medine’nin dışında harap bir kuyunun içine koyup, ağzını kapattı. Resûlullah efendimiz hastalandı, âzaları hareketsiz kaldı. Bu durum 9 gün devam etti. Sonra Cebrail Aleyhisselam geldi, durumu haber verdi. Kuyudan güvercin çıkarıldı fakat düğümleri çözemediler. Cebrail Aleyhisselam “Muavvizeteyn (Felak ve Nâs)” surelerini getirdi. Resulullah bu sureleri o düğümlerin üzerine okudu. Her âyeti okudukça bir düğüm çözüldü. İki suredeki 11 ayet okununca, 11 düğüm tamamen çözüldü. Resulullah Efendimiz hastalıktan tamamen kurtulup, sıhhate kavuştu. “BÜYÜ“nün bozulması için önereceğimiz bir diğer dua, “Cin Korunma Duası”dır. “Rabbi inniy messeniyeş şeytânu binusbin azab; rabbî eûzü bike min hemezâtiş şeyâtîni ve eûzü bike en yahdurun. Ve hıfzan min külli şeytanin marid. “(Sad: 41 – Mü’minun: 97-98-Saffat: 7) Bu arada ortaya bir kap içinde su konur ve okunan dualar bu suya üflenerek daha sonra bu kişiye içirilirse daha da tesirli olur. Büyü yapılmış kişide ya da evinde muska bulunursa, bunu veya sirkeye atarak eritmek en geçerli yoldur. Kişinin üzerindeki büyünün bozulması ve Cinlerden kurtarılmış olması, aynı kişiye yeniden büyü yapılmasını da zorlaştırır. Ancak; ne yazık ki büyünün tekrar edilmesini mümkündür Cin musallatına maruz olan kişilerde garip hareketler, belirgin olarak ellerde ve vücudunda aşırı kasılmalar, ellerde ayaklarda yanmalar, çene kilitlenmesi, halsiz bir şekilde sürekli yatma isteği, aşırı şekilde insanüstü bir güç birikimi, anlaşılmayan konuşmalar, gece anahtarı olmayan kapıları açarak dışarıya çıkabilme gibi inanılması
BÜYÜNÜN BOZULMASINDA TARTIŞMASIZ EN İYİ YÖNTEM DUA‘DIR. ANCAK; DUA’YI YAPAN KİŞİNİN DE BU MANEVİ ETKİYİ OLUŞTURACAK DERECEDE DONANIMLI OLMASI GEREKİR. İBADET VE KUR’AN-I KERİM’E İHTİYACI OLDUĞU ZAMANLARDA BAŞVURAN KİŞİLERDEN TESİRLİ ÇÖZÜMLER BEKLEMEK DOĞRU OLMAZ. BÜYÜ SÛFLİ CİNLERİN GÖREVLENDİRİLMESİYLE DE YAPILIR, BU SÛFLİ CİNLER GÖREVİNDEN ALINMADIKCA TAMAMEN ÇÖZÜM ALINAMAZ. SUFLİ CİNLERİN GÖREVLERİNDEN ALINMASI İSE ULVİ CİNLERİN YARDIM VE DESTEĞİYLE YAPILABİLİR. BU ÇALIŞMALAR, EHLİ SUNNU KİŞİLER TARAFINDAN YAPILMADIĞI ZAMAN ALLAH ESİRGESİN DAHA DA ZARAR VERİCİ NOKTALARA GELEBİLİR. DETAYLI BİLGİ VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ.