• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • EMRAH HOCA 0542 893 85 63
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.
                                   Emrah Hoca
                    Tel & Whatsapp: 0542 893 85 63
               OFISLERIMIZ BURSA VE AKSARAY DA 
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim

HÜDDAM VE HÜDDAM DAVETLERİ

NOT BUTUR DAVETLERDE COK DIKKAT EDILMELIDIR  IMAM GAZALI HZ LERI SOYLE BUYURMUSTUR BU YOLDA HELAK  OLAN COK KISI OLDU  BUYURMUŞTUR

 

HÜDDAMLAR VE TÜRLERİKendileri gelen hadimler:Bu hadimler kişi davet etmeden kendileri gelirler kişi herhangi bir dua okumamış olabilir hatta hiç bu konularla alakası bilgisi bile yoktur bunları üç şekilde inceleyebiliriz


Kişinin doğum saati ile bağlananlar:Çok nadir de görülse bazı insanların doğum vakti özeldir ve doğduğu andan itibaren bazı psişik güçlere sahip olurlar ve bu noktada kendisine bir hadim bağlanmış olabilir belirli bir yaştan sonra hadimler gelip kendilerini göstrerbilirler ya da bu kişi onları kullandığı halde asla farkında bile olmaz.


Kişinin ailesinden kalanlar:Ailesinin geçmişin bu güç bulunan ve hadimleri bulunana birine de eğer geçmişteki kişiyle aynı özellikleri taşıyorsa(bu özellikler hangi noktalarda olmalı bilmiyorum yani ruhsal ve fiziksel mi yoksa sadece ruhsal mı noktası şüpheli biraz) o kişiye ölen kişinin hadimleri gelip isim verir ve hizmet eder.


Kişi kendini geliştirdikten ve enerjisi arttıktan sonra ona gelenler:Bu hadimler ya kişinin enerjisinden etkilenip bağlanırlar ya da kişiyle ortak yaşam diye adlandıracağımız bir ilişkiye girmek için.Bu kişiler enerjisel olarak belli bir seviyeye ulaşmış kişilerdir ve hadimleri kendi çağırmasa da onlar gelebilir bağlanabilir.

Kişinin çağırımıyla gelen hadimler:Bu hadimler özel bir davet,dua,ritüel gerektirir.Siz çağırdığınız için arada bir antlaşma olur şartlar öner sürülür ve hizmete girerler.

Yalnız hadimlerin kendi aralarında da seviyeleri vardır.Hadimler genelde cin olarak ifade edilir ama bence hadimler ayrı bir varlık türüdür.Ayrıca bazılarına göre hadimler sadece ateş elementine dahil varlıklardır ama bazı insanlarda hava ve su elementine dahil olan hadimlerde görmüştüm bu yüzden sadece cin değildir diyorum.Yaptıkları şeyler bakımından dörde ayrılırlar;

1)Öğretici Hüddam: bunlar iş yapmaz haber getirmez ama bilgiler öğretirler insana değişik konularda.Ruhani rehberlerden farkları ise direk görünmeleri ve istenildiği an istenilen bilgiyi vermeleridir;ruhani rehberler çoğunlukla direk görülmez enerjisel ışıklar şeklinde görülür ve ara sıra direk gelirler.Bu hadimler her türlü bilgiyi direk verirler;mesela bir büyü tarifindeki hiçbilmediğiniz duaya kadar ama bunlar pek de rastlanmaz. 


2)İş Hüddamları: Bunlar kişinin isteklerini yerine getirir yani büyüler gibi mesela şu bana aşık olsun

gibi istekler yerine getirilir hatta çok güçlüyse madde aktarımı bile yapabildikleri söylenir.bunlar tür olarak öğretici hadimlere oranla daha çok rastlanır.

3)KULAK HÜDDAMLARI: kulak çakralarının açılmasını sağlarlar ayrıca fal bakma yetisi veriler yalnız olaylar görülmez duyum şeklinde alınır. 


4)GÖZ HÜDDAMLARI: bunlar kulak hadimleri gibi falda yardımcı olurlar ama farkları ise isminden anlaşılacağı gibi göz çakralarını açar olayları gösterirler.en çok rastlanan hadimlerdendir.

 

 

KULAK DAVETI

Akşin makşin şemlehin herûbin alşekûbânin cebrûrin tûbin ehlin hüve rabbün nûril a’la ecîbû da’veti yâ hâdimel cevâşi bi hakkı hâzihil esmâi fî üzünî ve tinî bi ahbâri cemîın nâsi elvâha elvâhan elvâhan el’acel el’acel el’acel essâh essâh essâh

 

28 gün yatsıdan sonra ses ve gürültüden uzak bir yerde gözler kapalı olduğu halde ve yarı karanlık 280 defa aşağıdaki dua okunur. Hiç kimsenin niyet ve maksadından haberdar olmaması ve okuma zamanında canlı ve canlıdan çıkan şeylerden yenmemesi gerekir.

Eline ve diline çok dikkat etmek ve yalandan kesinlikle kaçınmak gerekir. Yarı karanlıktan maksat ya bir mum ışığında yada bir zeytinyağı kandili yakarak okunmalıdır.

RAHMANI  CİN DAVETİ

Rahmani bir cin daveti yapabilmek için aşağıdaki uygulamaları yeni ay zamanı başlayıp dolunay olana kadar uygulaması gerekir. 

Kim gün ve gecede 4.300 defa .........ismi şerifini zikretmeye devam ederse çok kısa zamanda bir rahmani hizmetli verilir.


Kim gün ve gecesinde 4.356 ...... ismi şerifi zikretse çok kısa zamanda kendisine bir rahmani hizmetli verilir.

 

İNŞİRAH SURESİ

 İNŞİRAH SURESİ E LEM NEŞRAH LEKE SADREK.VE VEDAGNÂ ANKE VİZREK.ELLEZÎ ENKADA ZAHREK.VE REFA’NÂ LEKE ZİKREK.FE İNNE MAAL USRİ YUSRA.İNNE MAAL USRİ YUSRÂ.FE İZÂ FERAGTE FENSAB.VE İLÂ RABBİKE FERGAB.

ANLAMI 


(EY MUHAMMED!) SENİN GÖĞSÜNÜ AÇIP GENİŞLETMEDİK Mİ?.BELİNİ BÜKEN YÜKÜNÜ ÜZERİNDEN KALDIRMADIK MI?.SENİN ŞÂNINI YÜKSELTMEDİK Mİ?.ŞÜPHESİZ GÜÇLÜKLE BERABER BİR KOLAYLIK VARDIR.GERÇEKTEN, GÜÇLÜKLE BERABER BİR KOLAYLIK VARDIR.ÖYLEYSE, BİR İŞİ BİTİRİNCE DİĞERİNE KOYUL.ANCAK RABBİNE YÖNEL VE YALVAR.

KİM BİR HAFTA SÜRESİNCE HAYVANSAL GIDALARDAN PERHİZ EDER İNSANLARDAN UZAK KALIR VE TEMİZ VE TENHA BİR MAHALDE GÜNDE 7 KEZ İNŞİRAH SURESİNİ OKURSA 7 GÜNÜN SONUNDA BU DUANIN HÜDDAMI İLE GÖRÜŞÜR VE KENDİSİNE SONSUZ RIZIKLAR VERİLİR AYRICA MÜŞKİLATI GİDERİLİR NORMAL ZAMANDADA GÜNDE 70 DEFA YATSI NAMAZINDAN SONRA OKUYANIN HER TÜRLÜ MADDİ MANEVİ SIKINTISI GİDERİLİR

 

            DEHR SURESININ HAVASI

 

SABAHA KARSI VEYA AKSAMLA YATSI ARASI DEHR SURESİNİ OKURSANIZ 15 İLA 21 GÜN ARASI RÜYALARDA BAZI ŞEYLERİ GÖRMEYE BASLARSINIZ BAZI SORDUGUNUZ SORULARUN CEVAPLARINI ALIRSINIZ VE 40 GÜN BİTTİGİNDE BU SURENİN HÜDDAMI İLE BAGLANTI KURABİLİRSİNİZ..

BAŞLAMADAN ONCE 7 İSTİĞFAR 7 SALAVAT-I ŞERİFE 3 İHLAS 3 MUAVVİZETEYN BİR FATİHA OKUYUP PEYGAMBERİMİZİN (TABİ MÜSLÜMAN DEİLSENİZ HİÇ DENEMEYİN BOŞUNA) ZAT-I ŞERİFLERİNE EHL-İ BEYTİNE VE ASHABI GÜZİN HAZERATINA VE 12 TARİKATI MEŞAYIHLARININ ERVAHİNA HEDİYE EDİP OYLE BASLAMAK GEREK VE BAŞLAMADAN ONCE VE BAŞLADIKTAN SONRA VE HATTA BİTTİKTEN SONRA BİLE KİMSENİN BUNU YAPTIGINIZI BİLMEMESİ GEREK VE ABDESTLİ OLMAK

KIRKINICIYA GELİNCE 30 VE 31. AYETLERİ 39 KEZ TEKRARLAMAK GEREK

SON OLARAK…………..

 

                                                 AYETEL KURSI.NIN  HAVASI

Gece yatsı namazından sonra rızaen lillâh iki rekat namaz kıl. Birinci rekat on bir,ikinci rerkatta Fatiha’dan sonra (21) kere Ayet’el Kürsi oku.Selam verdikten sonra 1 Fatiha, (10) istiğfar ve (10) salavat-ı şerife okuduktan sonra (396) defa daha Ayetel kürsi oku ve her defanın nihayetinde ”Allâhümme sehhır lî abdekesseyyide kendiyâs ” de.

Bundan sonra (66) defa da: Yâ Kerîm Yâ Halîm Ya Aliyyü yâ Azıym Bi Rahmetike estağıysü eğisnî yâ Müğıysü Lâ ilâhe illâ ente sübhâneke innî küntü minez zâlimîn.


duasını oku. Bu hareket ve ameliyyenden hiçbir kimsenin haberi olmasın. Otuz üçüncü geceden sonra birtakım zuhurat belirmeye başlar. 40. geceye kadar devam eder. Kırkıncı gecede bir hadim gelir. Kıymetini bilir ve haramdan sakınırsan ömrün boyunca müherref yaşarsın.

 

 

7 CİN PADİŞAHI GÜNLERİ VE GÜZELLİKLERİ


PAZARTESİ

 

Abdullah el-Hiyem ibni Ehlim Mürre’dir (Müreh). Tacı vardır. Çadırı yündendir ve yardımcılarının giyimi beyazdır. Müslüman olup adını Yusuf olarak değiştirmiştir. Mekanı Mardin’in Musaybin ilçesi olup oranın sakini ve kralıdır. 150 cm boyunda olup elleri, olduğundan daha uzun bir görüntüye sahiptir. İki hizmetkârı da kendisine benzer. Şimşek hızına sahiptir. Bu cin, Hz.Muhammed’in elleri arasında bu dini kabul eden cin padişahıdır.

SALI

Günü, Mihrez el-Ahmer’dir. Tacı, altındır ve çadırı yündendir. Yardımcılarının giyimi, kırmızıdır. İblis’in çocuklarından biridir. Kırmızı renkte ve insan görünümündedir. İnsanlara tasallut ettiğinde (musallat olduğunda) burunlarından kan akıtır. Kuyuları kurutur. Ateşten yatanların çoğuna halisünasyon gösterme yeteneğine sahiptir.

ÇARŞAMBA

Günü, Burkan’dır. Tacı vardır ve çadırı yündendir. Yardımcılarının giyimi, sarıdır

PERŞEMBE

Günü, Şemharuş’tır (Şemhurış). Tacı vardır ve çadırı yündendir. Yardımcılarının giyimi,.beyazdır. Çok bilge bir görüntüye sahiptir. Görüntü itibariyle insana çok benzer. Görevi; altın, hazine vs. işlere hakimlik yapmak ve bu işleri yönetmektir.

CUMA

Günü Ebyab (Ebyed) ya da Zevba’dır (Zubea). Bunun iki adı vardır. Tacı vardır ve çadırı yündendir. Yardımcılarının giyimi yeşildir. Ay’ın etkisindeki cin padişahıdır. Her yanı beyazdır ve ürkütücü bir şekli vardır. Soğukkanlı bir görünümdedir. Bilgin ve akıllıcin liderlerinden biridir. Emrinde onlarca cin hizmetkârı bulunur. Aşk ve iki şahsı birleştirme gücüne sahiptir. Görüntü olarak ihtişamlı bir kral görümündedir. Davetlere hemen hemen hiç cevap vermez.

CUMARTESİ

Günü, Meymun Ebu Nuh’tur. Tacı vardır ve çadırı yündendir. Yardımcılarının giyimi, siyahtır.

Uranüs’ün yeryüzü cini de diyebiliriz. Görünüm olarak yaşlıdır ve elinde bir asa ile dolaşır. Çenesinde yedi kıl vardır. Genelde kuyu kenarları ve harabe yerlerde dolaşır. Uçma özelliğine de sahiptir. Babasının adı, Deybac Afif’tir.Pazar günü, Ebu Abdullah Müzheb’dir. Tacı vardır ve çadırı yündendir. Yardımcılarının giyimi beyazdır

Bu 7 padişahların emrinde toplam 378 kabile vardır. Her bir padişaha 54 kabile düşüyor ve bu kabilelerin sayını yanız Allah-u Teâlâ bilir. Bu padişahların hükmüne girmeyen 42 kabile daha vardır. Bunlar şeytânî ve azgın cinlerdir. Taçı altın olan Mihrez el-Ahmer, bütün kabilelere hükmedebilir.Uranüs’ün yeryüzü cini de diyebiliriz. Görünüm olarak yaşlıdır ve elinde bir asa ile dolaşır. Çenesinde yedi kıl vardır. Genelde kuyu kenarları ve harabe yerlerde dolaşır. Uçma özelliğine de sahiptir. Babasının adı, Deybac Afif’tir.Pazar günü, Ebu Abdullah Müzheb’dir. Tacı vardır ve çadırı yündendir. Yardımcılarının giyimi beyazdır

Bu 7 padişahların emrinde toplam 378 kabile vardır. Her bir padişaha 54 kabile düşüyor ve bu kabilelerin sayını yanız Allah-u Teâlâ bilir. Bu padişahların hükmüne girmeyen 42 kabile daha vardır. Bunlar şeytânî ve azgın cinlerdir. Taçı altın olan Mihrez el-Ahmer, bütün kabilelere hükmedebilir.

 

DİĞER CİN PADİŞAHLARI


DENAHEŞ: 
Gezici cinlerdendir. Tayfasındaki cinler, hayal gösterme (halisünasyon) ve insanların aklını çelme (vesvese) gücüne sahiptirler.Hayallerde uzman olduğundan gerçek yüzünü gören hiç olmamıştır.


FEKACİN MEĞMET: Davetlerde en hızlı cinlerden biridir. Hemen hemen tüm Arapça kitaplarda ondan bahsedilir.


KEMTEMİN: En korkunç cin krallarından biridir.Davetlerde genellikle korkunç bir yüze sahiptir.


MAZERİN: Arap Yarımadası’ndaki dört büyük cin kralından biridir. Savaşçı bir görüntüsü vardır. Güçlü bir ordusu vardır ve bu kralı, bir tabutu taşır gibi tahtını omuzlayan hizmetkârlarıyla davetlere katılır.


SE’NİK: Çok güçlü bir cin kralıdır. İfritlerden oluşan bir ordusu vardır. Diktatör bir yapıya sahip olduğu gibi, kontrol edilmesi zor bir cindir. Mekanı, Arap ülkesindeki yarımadalardır. Tahtına oturmuş, soğul ve orta yaşlardaki bir insan görümündedir.


TEYKEL: Arap yarımadasının en büyük dört cin padişahından biridir. Çok güçlü bir cin ordusuna sahiptir. Emrinin altında dağlar kadar cin vardır. Bu cin, okült sıralamadaki 4 kaba elementten meydana gelme olup,çıplak gözle az da olsa yoğunlaşıp kişilere görülebilir.


Yorumlar - Yorum Yaz