• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • EMRAH HOCA 0542 893 85 63
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.
                                   Emrah Hoca
                    Tel & Whatsapp: 0542 893 85 63
               OFISLERIMIZ BURSA VE AKSARAY DA 
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim

BÜYÜNÜN ETKİLERİ

Büyünün  etkılerı sıkılerde sebeb sız bır den  soğuma  tatlı ve sevımlı  görünen  kısılerın bırden soguc ıgrenc  kotu bırı   olarak gorur  gorunur

Ani şekilde sinirlenmeler görülür. Tartışma gerektirmeyen konularda bile sevilen kişilerle şiddetli münakaşalara girilir.

Kişi büyük bir yalnızlık korkusu duyar. Yalnız kaldığında hemen  kotu hısseder

Sürekli takip edildiği endişesine kapılır. Bir çift gözün devamlı kendisini takip algısını hissetmektedir.

Olaylar değerlendirilirken sürekli olarak olumsuz taraflar görülür, umut etmek neredeyse sevgıler esler dostluklar Daha önce kıymet verilen eş sevgili  arkadaş anne  aranmaz olur, vefa duygusu çok zayıflar.

Kendisine büyü yapılmış kişi kapalı alanlarda kalamaz.  Devamlı açık havaya çıkma eğilimi içindedir. Kış da olsa yağmurlu ve fırtınalı hava da olsa kişi kendisini dışarıda bulur.

Bazen dışarı çıkan kişi amaçsızca yürümeye başlar. Farkında olmadan çok uzun mesafeler yürüyen kişiye nereye gittiği sorulduğunda çoğu zaman kendisi de mantıklı bir cevap verememektedir.

 

Uyuyamama, sabah ortalık aydınlanana kadar yatakta kıvranıp durma veya geceleri sebepsiz yere uyanıp bir daha uyumama büyü belirtisidir.

Özellikle kara büyüye maruz kalan kişi güzel bir uykuya adeta hasret kalmaktadır. Kişi devamlı olarak uyuma isteği duymakta fakat uyumak için yatağa girdiğinde bir türlü uyuyamamaktadır. Uyurken sarsıntı geçirme ve sık sık yataktan düşer gibi olma da büyüye işarettir.

 

 

Birisinin kendisine seslendiğini zannetmek, kulağının içinde uğultular hissetmek ve ara sıra çan sesine benzer sesler işittiğini zannetmek büyü belirtisidir


Yorumlar - Yorum Yaz