• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
  • EMRAH HOCA 0542 893 85 63
  • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.
                                   Emrah Hoca
                    Tel & Whatsapp: 0542 893 85 63
               OFISLERIMIZ BURSA VE AKSARAY DA 
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim

BEDEN DE BÜYÜ VARMI

aşağıdaki büyü belirtilerinden en az üç  tanesini yaşıyorsanız yaşıyorsanız üzerimizde büyü olduğunu anlarız.Ancak "Büyü nasıl anlaşılır" bölümündeki ayet ve duaları da okuyunuz;içinize sıkıntı,daralma ,okuyamama gibi durumlar da olursa, o zaman büyü olduğu anlaşılır. Yani büyülü olduğunuz kesindir.

 bir insanın, Bana büyü yapıldı mı      Büyülü bir kişi  fiziksel , ruhsal  ve uykusunda olumsuz durumlar yaşar.İnsanın bedenine cin musallat olması(girmesi)genel olarak ŞU HALLERDEN ANLAŞILIR

1- Büyücünün göndermesi. Büyü büyücünün insan bedenine cin musallat etmesidir

2-Cinler kendi istekleri ile insan vücuduna girebilir.Bazı cinler insanlara eziyet etmek veya ona aşık olup içine girebilir.Allah ve insan düşmanı olan şeytanlar bunu yapabilirler. Takva sahibi,Allah'tan korkan cinler asla insana musallat olmazlar.

3- Ruh çağırma veya yasaklı olan okunmaması gereknlerı okumakta kapı acar (Bazı kişiler kahve fincanı veya meşrubat kapağına ……….Bir süre sonra kollarında bir uyuşma belirir. Burada gelen ruh değil cinlerdir.Yani insanın bedenine girerler. Ruh çağırmanın aslı cin çağırmadır.

4- Ne olduğu belli olmayan zikirleri çekmek: Bazı kişiler de kaynağı bilinmeyen zikirleri çokça çekerler. Bu zikirler de insan vücuduna cinlerin girmesini kolaylaştırır. Zikrin en iyisi Kur'an okumak veya "Lâ ilâhe illâllah" zikridir.

5- Allah'u teala Kur'an'ı Kerim'de:"Ve her kim Rahman'ın uyarısına gözlerini kapatırsa, biz ona bir şeytan musallat ederiz ki, artık o ona arkadaş olur." (Zuhruf;36)

Ayeti kerime açıktır.Allah'ın emirlerini yerine getirmeyenlar,cin-şeytan musallatına ve büyülenmeye açık hale gelirler.Bu nedenle namaz kılmanın yanıda;"La ilahe illalllah" ,"estağfirullah", hasbunallahu ve ni'mel vekil" zikirlerini her gün en az yirmi yirmibeş kere söykemeniz sizi Allah'ın koruması altına alır.

Büyücü, insana cinleri musallat ettikten sonra; o kişide büyü belirtileri başlar.Büyü insan üzerinde etkiler gösterir.Büyülü insan bir takım sıkıntılar yaşamaya başlar.İşte o zaman üzerimizde büyü olduğunu anlarız. Üzerinde büyü olup olmadığını daha iyi anlamak için aşağıdaki belirtilerden bazılarını yaşamalısınız.

Büyü yapılan kişideki belirtiler nelerdir?Bir insana büyü yapıldığı nasıl anlaşılır?Büyü yapıldığını nasıl anlarım?Büyü belirtileri genel olarak üç başlık altında görülür.Bunlar uykuda, ruhsal ve fiziksel olarak görülen belirtilerdir.Bu belirtiler aynı zamanda cin musallatı belirtileri ile aynıdır.Çünkü büyü, büyücünün insan bedenine cin musallat etmesidir.Her iki halde de cinler insanın içindedir.Aşağıdaki büyü belirtilerini okuduğunuzda kendinizde büyü var mı? Yok mu? Sorusunun cevabını da anlayabilirsiniz.

 BÜYÜ BELİRTİLERI VEYA BÜYÜ ETKILERI kendisine büyü yapılmış olan bir insan;ruhsal,fiziksel ve uykularında sıkıntılar yaşar.Bunlara büyü belirtileri veya büyü etkileri denir.Büyülü kişi aşağıdaki bu belirtilerin hepsini yaşamaz.En az  
      
         UYKUDA GÖRÜLEN  BELİRTİLER:

 1. Uykuda dişlerini gıcırdatma,sayıklamalar, korkarak uyanmalar.
 2. Rahatsız edici rüyalar görmek.Çirkin suratlı kişi ve hayvanlar görülür.
 3. Rüyada tanımadığınız kişilerle konuşulması.Onların size yapmanız için talimatlar vermesi.
 4. Uyurgezer olmak:Gece yataktan kalkılır.Şeytan birtakım işler yaptırır.Sabah kalkıldığında yaptıklarınızı hatırlamazsınız.
 5. Uyurken göğsünün üzerine birinin oturması.(Karabasan).Yanındakine bile sesini çıkaramamak. Elini kolunu oynatamamak.
 6. Rüyada, denizde ,su üzerinde,kan gölünde yürümek,pis harabelerde gezmek.
 7. Rüyada,aşırı uzun veya kısa boylu kimseler görmek.
 8. Rüyada ,sıklıkla veya arasıra cinsel ilişkiye girmek ve/veya sabah kalkıldığında gusül abdesti almak ihtiyacının görülmesi. Erkek veya kadın olsun;rüyada cinsel ilişki yaşandığında,eğer akıntı görürseniz gusül abdesti almalısınız.
 9. Kötü bir rüya sonrası kalkamamak,elini kolunu  kıpırtamamak.
 10. Rüyada havada uçmak,alçak veya yüksek yerlerden düşmek.
 11. Uykuda geçmişi ile ilgili hatırlamak istemediği olayları sıklıkla görmek.
 12. Uykuya düşkünlük.Kendini istediği kadar zorlasın devamlı uyumak istenir.Yeteri kadar uyuduktan sonra bile gün boyu bitkinlik,yorgunluk ve halsizlik yaşanması.
 13. Uykusuzluk çekme.Derin uykuya dalamama,yorgun yatılır, yorgun kalkılır.Şeytanın uyutmaması yüzünden günlerce uykusuz kalan kişiler bilinmektedir.
 14. Uykuda düzensizlik olması.Bazı zamanlar uyuyamazken bazı zamanlarda da çok uyku isteği olup bu durum değişebilir.Bazen de uyunduğu halde gece çok kere kalkılır.Bu görülen rüyanın etkisinden de olabilir.

        RUHSAL BELİRTİLER:

 1. Akla devamlı kötü fikir ve telkinlerin gelmesi. (vesvese) En çok dini ve cinsellikle ilgili konularda olur. Vesvese,içinden birilerinin seninle sesli olarak konuşması şeklinde de olabilir.
 2. Banyoya girildiğinde ,çok çabuk çıkma ve ya uzun süre kalma isteği  veya hiç girememe.Başını sabunladığında, birisi gözetliyormuş hissinin oluşması.
 3. Tuvalette uzun kalma isteği.
 4. Göğüste iç sıkıntısı, nefes almakta zorluk çekme,boğuluyormuş hissinin oluşması.
 5. İç huzursuzluğu, hiçbir şeyden zevk alamama.
 6. Vücudun bazı bölgelerinde bir şey geziyormuş hissi oluşması. Kendi kendine  veya kişinin içinden konuşmaların olması.
 7. Evinin içinde bir takım şekiller ve insanlar görmek.Gözünün önünden karaltılar geçmesi.
 8. Nedeni olmadığı halde işine gitmeme isteğinin oluşması.İşini sevdiği halde işe gitmekte zorlanılır.
 9. Abdest almakta, namaz kılmakta zorluk çekmek veya hiç yapamamak.Dua okuyunca içine sıkıntı gelmesi.
 10. İnsanlardan kaçıp yalnız kalma isteği.Bazıları perdeleri bile kapatıp karanlıkta oturmayı isterler.
 11. Cinlerle cinsel ilişkiye girmek:

CİNLERLE CİNSEL İLİŞKİYE GİRME (CİNLERLE EVLENME ):Erkek cinin insan kadınla,kadın cinin insan erkekle cinsel ilişki kurması en çok karşılaştığım olaylardandır.Halk arasında “cinle evli” tabiri çokça kullanılmaktadır.İnsanların hemen tamamı,nasıl olduğunu merak etmekte;cinin enerji halinden çıkıp madde haline geldikten sonra bu ilişkiyi yaptığını sanmaktadır.Bazıları da cinden çocukları olduğunu söylemektedir.Bunların hiç biri doğru değildir.Şimdi bu olayın sırrını sizlere bir örnekle açıklıyorum.Cin yapısı itibarı ile bir insanın bedenine girebilir.Erkek bir cinin ,insandan olan kadının bedenine girdiğini düşünelim.Bu durumda hakimiyet cinin elindedir.

Eğer isterse o kadınla cinsel ilişkiye girebilir.Karşılaştığımız olaylarda,cin bazen teklif ediyor eğer kadın kabul etmezse bu işi zorla yapıyor. Çünkü bayanın karşı koyacak hiçbir gücü yok.Kadına hayaller gösterir.Kocasının suretinde veya kadının hoşlandığı erkek şeklinde kendini gösterir.Bu görüntüyü dışarıdaymış gibi yapabilir.Yani kadın içindeki cini normal bir insanmış gibi odanın içinde görür.Cin kadına sarılır,onunla konuşur talimatlar verebilir.Kadın, insan olan bir erkekle nasıl ilişki kuruyor ve zevk alıyorsa bunun daha iyisini cin ona verebilir.Çünkü cin beyindeki seks merkezini etkiler ve kadını her ilişkide rahatça orgazma ulaştırır.Kurtardığım bayanların ifadelerine göre günde üç dört defa orgazm olduklarını söylediler.Bütün bu ilişkide olayı kadın gerçekmiş gibi algılar.Yani gerçek insanla ilişki kuruyormuş gibi yani bütün hissiyat hakiki gibi algılanır.Burada cinin madde haline geçmesi söz konusu değildir.Belli bir süre sonra da,sanki çocukları olmuş gibi birkaç çocuk cin görüntüsü verir ve kadını inandırır.Cinle insanın cinsel ilişkisinden asla çocuk olmaz.Burada her şey hayaldir.Biri madde diğeri enerji bunlardan olan çocuk hangisi olacak?Cinler insanlarla zorla ilişki kurabilmekte,peki bu çocuklar nerede? ve Sonuç olarak cinin insanla cinsel ilişki kurması çocukları hayalden başka bir şey değildir.Yoksa erkek cinin madde haline gelip ilişki kurması söz konusu olamaz.Aynı şeyler ,kadın cinle erkek insanın cinsel ilişki kurması içinde geçerlidir.

Cinlerle cinsel ilişki kurmak bazı insanlar tarafından yapılmaktadır.Çoğu bundan zevkte almaktadır.Ancak unutulmamalıdır ki ,bedeninde cin olan kişi hastadır.Cinin egemenliği altındadır onu istediği gibi yönlendirmektedir.Kişiye ruhsal ve fiziksel sıkıntılar vermektedir.

Erkek cinle cinsel ilişkiye giren bayanları tanıdım.Önce zevk aldıklarını,daha sonra cinin eziyet ettiğini,isteklerinin bitmediğini,evli olanların eşleriyle aralarının soğuduğunu ,beni kurtar diye ağladıklarını gördüm.Bende Allah’ın izniyle o bayanları,cinlerden kurtardım ve normal yaşamlarına döndüler.

Bu konuyla ilgili olarak bir ayrıntıyı da açıklamadan geçemeyeceğim.Cinler içinde homoseksüeli olanlar da var.Bana müracaat eden bazı erkekler ,erkek cinler tarafından cinsel ilişkiye zorlandıklarını bildirdiler.Onları da Allah’ın izniyle bu şeytanlardan kurtardım. Bakire bir kızın da ,erkek bir cinle cinsel ilişkisinden;Kızlığına bir zarar gelmez. Bu ilişkiler uyku halinde veya uyanıkken yaşanabilir.

12-Arkadan takip ediliyormuş,izleniyormuş hissinin oluşması.Sanki arkanda biri varmış gibi olur.Arkana bakma ihtiyacı hissedersin.Bakarsın fakat kimse yoktur.Bunu o insanın içindeki şeytan yapar.

13-Eşlerin hiçbir neden yokken aniden birbirini istememesi.Karı kocaya büyü yapılmışsa;kadın evde durmaktan sıkılır,zorlanır.Evden çıkınca içi rahatlar.Erkek eve geldiğinde onun da içi sıkılır,daralır.Karı koca yan yana durmaya bile tahammül edemez hale gelir.Bazen birbirlerine elini dahi dokunamazlar.Aynı yatağa yatamazlar ve seks yaşantıları biter veya olumsuz şeklide etkilenir.En basit şeylerden tartışılır.Ayrılmaların önemli nedenlerinden biri karı kocaya yapılan büyüdendir.Büyü nedeniyle,kadının içindeki şeytan kocasının yüzünü ona değişik ve korkunç şekillerde gösterebilir.Aynı durum koca içinde geçerlidir.Bazende büyülü karı koca çft kişilikli, şahsiyetli gibi olurlar.Birbirlerini hem isterler hem istemezler.kararlı bir durum gösteremezler.Bunlar hep şeytanın oyunlarıdır Kur'an'ı Kerim tedavisi ile Allah'ın izniyle bu büyüden kurtulunur.

14-Gizli güçlerinin olduğunu düşünme.Bazı kişiler gizli güçlerinin olduğuna inanır.Kendini diğer insanlardan farklı olduğunu düşünür.Gurur ve kibire kapılır.İçinden herşeyi yapabileceği hissi gelir.Bu durum cinlerin oyunudur.

15- Her an kötü bir şey bir şey olacakmış,kötü haber alacakmış hissinin oluşması.Kendine veya yakınlarına her an bir şey olacakmış hissi oluşur.Bunu da içindeki cinler vesvese olarak verir.

16-Aşırı temizlik duygusu. Elleri  aşırı şekilde yıkama.Evini hep kirli ve pis olduğunu düşünme.

17-Ezan veya Kur’an’ı Kerim dinlediğinde içine sıkıntı ,titreme , ürperti gelmesi veya dinleyememe. Dua etmekte zorluk çekilir.Kendin okuduğunda içine sıkıntı gelir.Duanın sonunu getiremezsin. Vücudunun herhangi bir yerine uyuşma,karıncalanma gelir.

18-HAYAL Yaşanılan bir olayı daha önce yaşamış, görülen bir yeri daha önceden görmüş hissinin oluşması. Aslında o olayı yaşamadın ve o olayı önceden görmedin.Şeytan, yapısı itibariyle bunları insanlara yaşatabilir.

19-Kişinin eskiden yaşadığı olayları, en ince ayrıntısına kadar yeniden yaşaması olayı.(Reenkarnasyoncular bunu kanıt olarak sayarlar) Şeytan bazen bu durumu o hale getirir ki;Yaşadığın bir olayı veya olaylara yaşamadığın halde bire bin katar sanki yaşamışsın gibi düşündürür.Seni üzer.İşte bu da vesvesenin bir türüdür.

20Takıntılar:Aşırı temizlik duygusu,aşırı elleri yıkama,bazı eşyalara dokunamama,evdeki ocağı, elektrikleri kapatıp kapatmadığını kafaya takma,belli bir yerde oturma isteği vb...

21-Ataklar yaşamak:Fiziksel,ruhsal ve uykuda görülen bu davranışların hepsi bir ataktır.Fakat hepsi birden yaşanmaz.Kişiye göre değişir.

22- Kulağa seslerin gelmesi. Mesela adınızla çağrılırsınız fakat ortada kimseler yoktur.Bu, vesvesenin bir başka şeklidir.Burada kulağa seslerin gelmesi,o kişinin içindeki şeytan tarafından yapılmaktadır.

23-Kendine veya başkalarına zarar verme hissinin oluşması.Şeytan,insan düşmanı olduğundan insana insana bu durumları yaşatmaktan zevk alır.Bir kadının çocuklarına karşı ilgisiz kalması veya onlara şiddet uygulamak istemesi veya uygulaması bu duruma bir örnektir.

24-Eve veya işyerine girince sıkıntı basması.Evde veya işyerinde durmak içine sıkıntı verir.Oradan ayrılınca içine kısmi bir rahatlık gelir.Bu durum en çok büyülü kişilerde görülür.Mesela, bir insanın işini bozmak için büyü yapıldığında; büyü yoluyla musallat edilen şeytan o kişiye işe gitmemesi için zorluk çıkartır.İş yerine girdiğinde ise içine sıkıntı verip iş yerinden ayrılmasını sağlar.

Karı kocayı birbirinden ayırmak için yapılan büyülerde de büyülü insan evine gitmek istemez,evine girse de şeytan, onun içine sıkıntı verir ve evinden uzaklaşmasını sağlar.

25-Kur'an'ı Kerim veya dua okuyamamak.Bazıları Kur'an'ı Kerim'i eline alamaz ve bakamaz.İçine bir sıkıntı gelir.Kur'an'a karşı içinden nefret oluşur.Bu durumda bunu kendinizden bilmeyiniz.Bunu yaptıran içinizdeki şeytandır.Büyülü veya cin musallatı olan insanların kendi kendilerini test edecekleri en belirgin durumdur

26-Dalgınlık,unutkanlık veya bir işe odaklanamama.İşine kendini verememe.Öğrencilerde,ders çalışmama isteğinin oluşması.Dersine karşı yoğunlaşamaz.Okuduklarını anlayamaz

27--Parada bereketsizlik:Büyülü veya cin musalatına uğramış kimseler,paralarının bereketsiz olduğunu ifade ederler.Vücuna giren cin-şeytan o kimsenin iradesini ele geçirdiğinden gereksiz,lüzumsuz harcamalar yaptırır. O anda o kimseye bu davranışı normal gelir. İhtiyacı olmadığı halde bu alıştan daha sonra pişman olur. Ancak genede vazgeçemez. Aslında burada bereketsizlik değil,şeytanın vesvese vererek gereksiz harcatması vardır

28-Gülmemek:Büyülü insanların çoğunun yüzü gülmez ve sinirli olurlar

29-Yenilen bir gıdanın tadını almamak,ağızda tuhaf tadların oluşması

30-Kimseyle konuşmama isteğinin belirmesi.Yalnız kalmaktan zevk almak

31-Yaşantıdan zevk alamama devamlı huzursuzluk,mutsuzluk yaşamak