• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • EMRAH HOCA 0542 893 85 63
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.
                                   Emrah Hoca
                    Tel & Whatsapp: 0542 893 85 63
               OFISLERIMIZ BURSA VE AKSARAY DA 
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim

Yıldız Düşüklüğü Nedir

Yıldızlar geleceği belirleme konusunda en çok yardım alınan auralardır. Çakra olarak bilinen bazı güçler yıldızlar etrafında toplanır bu sayede yıldızınız yükselir ve her alanda başarı kapınız sonuna kadar açılır.

Yıldız düşüklüğü yüzünden birçok insan kendini intihar gibi durumla kadar götürmektedir. Bir sürü olay üst üste gelebilir ve bu durumlar insanı çileden çıkarak duruma getirebilmektedir. Bu düşüklüğü engellemek için bilgi sahibi olmak ve üstesinden gelecek çareleri bilmek gerekmektedir.

Yıldız düşüklüğü denilen olay ise çakralarınetrafındaki güçler azaldığı zaman gerçekleşir. Düşük yapılı olan cansız varlıklar yıldızınızın yanında toplandığı zaman yıldızınız düşüşe geçer ve hem psikolojik olarak hem de şans olarak talihsiz bir döneme girersiniz.

Bazı dönemlerde bahtınızın ve şansınızın açık olup olmadığı yıldızınızın durumuna göre değişir. Bu yüzden yıldız falları uzun zamanlardan beri en çok önem verilen fallar arasında yer almaktadır.

Burçların anlamları da yıldızlar sayesinde belirlenmektedir. Her yıldızın belli bir burcu vardır, gezegenler ile olan ilgisi üzerinde yorum yapılarak yıldızınızın size gösterdiği gelecek bulunmaktadır.

Yıldızların size gösterdiği gelecek daha çok hangi alanlara yönelmeniz gerektiği, hangi zamanlarda şanslı olacağınızı, para ve aşk konularıdır. Yıldızınız senenin belli zamanlarında düşüşler yaşayabilir. Bu zamanları iyi bilmek ve atacağınız adımlara bu sayede daha çok dikkat etmeniz hayatınızı yolunuza koymanıza yetecektir.

Yıldız Düşüklüğü Nasıl Anlaşılır?

Havas ilminin en önemli alanlarından biri olan yıldızlar, belli zamanlarda düşüşler yaşarlar. Ne zaman düşük olduğunu anlamak oldukça kolaydır. Yıldızı düşük olan kişiye kolayca büyü yapılabilir, çünkü bu dönemlerde korunmak diğer zamanlara göre daha zordur.

Başınızda meydana gelen ağrıların sebebi yıldız düşüklüğünden kaynaklanabilir, sık sık esneme ve uyku hali durumu, evlilikten korkmak, kısmetin bağlanması, nişan atmak, sürekli dertlenmek, umutsuzluk ve depresyon halleri, aile ilişkileri arasında dışlanma ve arkadaşlık kuramama gibi durumlar yıldız düşüklüğünün başlıca belirtileri arasındadır.

Üst üste gelen bazı kötü olaylardan sonra çoğu kişi bunu nazara bağlamaktadır. Nazar değmesi aslında yıldız düşüşünden kaynaklanmaktadır. Bu gibi durumlarda yıldız düşüklüğünden şüphelenebilirsiniz, ancak bunlar bazen gerçek bir depresyon belirtisi olabilir. Bu yüzden bakım yaptırmadan buna emin olamazsınız.

Her yılın bazı dönemlerinde sizler de bu gibi rahatsızlıklar yaşıyor olabilirsiniz. Çünkü yıldızınız düşüşe geçmiştir ve her zaman kötülüklere açık bir hal almışsınızdır. Bu olay can sıkmaya yeter ve hayatınızı derin çıkmazların içine sürükleyebilir.

Eski zamanlarda insanlar bu gibi belirtileri oldukları zaman hiçbir işle alakadar olmaz ve yıldızlarının yükselmesini beklerlermiş. Bu da her işten olumlu sonuç almalarına vesile olur ve başarıyı kolayca yakalarlarmış.

Yıldızların söylemek istediklerinizi bildiğiniz zaman düşüş anlarını iyi bilirsiniz ve üzerinize çöken kötü havanın sebebinin yıldızınız olduğunu anlayabilirsiniz. Herkesin bir yıldızı olduğunu, onlardan ilham alınarak kaderinizin çizildiğini unutmayınız.